Restaurant & Bar
Restaurant & Bar
Restaurant & Bar

Restaurant & Bar

Oda Kahvaltı 07.00-10.00 Oda fiyatına dahil, sezonun yoğunluğuna göre serpme kahvaltı veya açık büfe şeklindedir.

Öğle yemeği A la Carte Türk Mutfağı ücretlidir.

Akşam yemeği A la Carte Türk ve Dünya mutfağı yarım pansiyon konaklamalar dışında ücretlidir.

Yarım Pansiyon konaklamalarda akşam yemeği, çoktan seçmeli menü başlangıç, ara sıcak, ana yemek şeklindedir.

Otelimizde iki tane açık bir tanesi kapalı olmak üzere toplam 3 A la Carte restoranımız ve 1 havuz barımız bulunmaktadır.

Sahilde bulunan ''Deniz Restoran''ımız haftanın 7 günü 10.00 – 24.00 saatleri arasında Türk ve Dünya mutfaklarından muhteşem lezzetleri ile A la Carte olarak hizmet vermektedir. Deniz kenarında bulunan restorantımız mevsim koşullarına göre hizmet vermektedir.

Otel içinde havuz etrafında bulunan Dicle Restorantımız haftanın 7 günü 07.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Otel misafirlerimize sabah kahvaltı ve konsept dahilinde akşam yemeği servisi alacak misafirlerimize burada hizmet verilmektedir.

Kahvaltı ve konsept dahilindeki akşam yemeği dışında, A la Carte dünya mutfağı olarak hizmet vermektedir. Açık mekanda olan restorantımız mevsim koşullarına göre hizmet vermektedir.

Otel içinde bulunan Zuzuu restorantımız deniz manzaralı ve kapalı mekan restorantımızdır. Yine konsept dahilinde kahvaltı ve akşam yemeği servisi almak isteyen misafirlerimiz arzu ederlerse bu restoranımızda da hizmet alabilirler. Konsept harici yemek servisi talep edecek olan misafirlerimiz Dünya mutfağından A la carte olarak bu restorantımızın hizmetlerinden faydalanabilirler. 

Superior Odalar

Odalarımız,konforlu tatile olan bakış açınızı tamamen değiştirecek!

whatsapp
WhatsApp
hemen_ara
Hemen
Ara